Gatunek

Odkryj Popularne Wszystkie Webowe Powieści Gatunku Wuxia

Wuxia to świat honoru, sztuk walki i heroicznych przygód. Bohaterowie przemierzają starożytną Chiny, walcząc z niesprawiedliwością i dążąc do mistrzostwa. To połączenie tradycji, przygody i filozofii wschodu, które przenosi czytelnika w czasie i przestrzeni.

Popular Wuxia web novel: Super Kontroler Energii Pola
1
Trwające

Popular Wuxia web novel: Super Kontroler Energii Pola

Xuanhuan
Wuxia
Sztuki Walki
Akcja
Przygoda
Kontrolowanie pola magnetycznego, latające w niebie i ukrywające się w ziemi! Kontrolowanie pola elektrycznego, przemieniające się w Boga Piorunów! Kontrolowanie pola genetycznego, przemiana odpadków w geniusza! Kontrolowanie pola życia, rządzenie życiem i śmiercią wszystkich klanów! Kontrolowanie pola kosmicznego, oznacza to... kontrolowanie praw natury! To jest historia młodego człowieka, który może kontrolować energię wszystkich pól, który powraca do życia na Ziemi, ponownie przemierzając ścieżkę niewzruszoności, boleśnie przecinając czaszki bogów! Kiedy powrócił na Ziemię, odkrył Że zwoje, które napisał od ręki pewnego dnia, stały się najcenniejszym świętym obiektem w oczach mistrza feng shui. Nudną powieść internetową, którą kiedyś napisał, stała się poruszającą przepowiednią dla przyszłych pokoleń. Jedno cięcie mieczem, które niewinnie wyrzeźbił, kiedy tworzył swoją sztukę walki mieczem, stworzyło dom rodzinny Mistrza Miecza. Nawet stary sosna, pod którą siedział i kontemplował Tao, może odmienić zwyczajnego ptaka w feniksa...
przetłumaczone: 494 / 2524
ostatnio wydane: 5 godzin temu
Popular Wuxia web novel: Droga Władczego Nieśmiertelnego
2
Trwające

Popular Wuxia web novel: Droga Władczego Nieśmiertelnego

Xianxia
Xuanhuan
Wuxia
Sztuki Walki
Przygoda
Pewien młodzieniec przypadkowo zdobywa dziedzictwo "Prawdziwej Ścieżki Władczego Nieśmiertelnego", od tego momentu kroczy drogą pełną władzy, która rzuca cień na cały świat. Siedem szkół nieśmiertelnych, sześć szkół demonów, wszystko na świecie musi poddać się pod jego nogami.
przetłumaczone: 373 / 625
ostatnio wydane: godzinę temu
Popular Wuxia web novel: Starożytne Techniki Wzmacniania Ciała
3
Trwające

Popular Wuxia web novel: Starożytne Techniki Wzmacniania Ciała

Xuanhuan
Wuxia
Sztuki Walki
Przygoda
Akcja
Człowiek, który posiada starożytne techniki wzmacniania ciała i zestaw dodatkowych metod pielęgnacji zdrowia, przenosi się do kontynentu Jiuzhou. Czy jest w stanie stanąć na szczycie tego świata? Dwanaście portretów pięknych kobiet reprezentuje dwanaście najbardziej oczarowujących kobiet na tym świecie! Zabieram Cię do świata pełnego pięknych kobiet! Narodowe piękności, niespotykane urody, elegancja, czystość, gracja, dostojność, niepowtarzalny blask! W świecie alchemii, istnieją takie cudowne eliksiry jak Pięciogłowy Smok, Elixir Młodości, Złoty Jadeit, Piękna jak Skorpion... a także legendarny Elixir Wskrzeszenia i Buddyjski Księżycowy Kamień - czy te cuda naprawdę istnieją? Nieoczekiwanie otrzymuje jadeit Yin i Yang. Niespodziewanie skrywa on w sobie cały wszechświat, a purpurowy krajobraz wewnątrz może przyspieszyć wzrost roślin leczniczych nawet sto razy. Tysiącletnie zioła potrzebują tylko dziesięciu lat, by urosnąć!
przetłumaczone: 494 / 2492
ostatnio wydane: 9 godzin temu