Gatunek

Odkryj Popularne Wszystkie Webowe Powieści

Tyle epickich powieści internetowych tutaj! Zanurz się!

Powtórne Urodziny w Szkole: Kobieta Biznesu
121
Trwające

Powtórne Urodziny w Szkole: Kobieta Biznesu

Przygoda
Komedia
Dramat
Być może, nawet ona sama nie wie, że pewnego dnia w przyszłości, stanie na szczycie tego świata, patrząc z góry i łamiąc te przerażające zasady, które powodują lęk u przeciętnego człowieka! Ona to jest Ai Zi Qing. Powrót do życia to po prostu lepsze przetrwanie w tym brutalnym świecie. Oficjalny opis: Przed trzydziestką Ai Zi Qing wróciła do lata 1997 roku. Wtedy, jako 16-latka, była blisko ukończenia trzeciej klasy gimnazjum. To były czasy, kiedy nawet trzymanie się za ręce powodowało, że czerwieniłeś się ze zdenerwowania. Zdrada miłości z tamtych lat, dyskryminowani rodzice, krewni patrzący na nią z góry, czy to wszystko można by zmienić, gdyby młodość mogła zacząć się od nowa? Niesamowite możliwości dzięki powrotowi do życia, emocjonujące gry hazardowe, piękne jadeity, to jest zasługa niesamowitego życia! Brutalne walki gangsterskie, od początkowej siły przez spokój, od początkowej pozycji dziecka robotnika do istnienia podobnego do mitu w świecie biznesu mafii!
przetłumaczone: 374 / 783
ostatnio wydane: 5 godzin temu
Kultysta Chaosu
122
Trwające

Kultysta Chaosu

Xuanhuan
Xianxia
Akcja
Był raz mały, otyły chłopiec, który był gnębiony w swoim klanie. Dzięki magicznemu artefaktowi, który odziedziczył po zmarłych rodzicach, kultywował niezrównaną technikę Pięciu Żywiołów Chaosu, powoli zdobywając renomę w świecie sztuk walki. Woda Błękitnej Skały, Ogień Czerwonej Żarówki, Drewno Zielonej Gałęzi, Ziemia Żółtego Łańcucha, Metal Białego Kryształu, Młodsza Pięć Żywiołów Chaosu, Starsza Pięć Żywiołów Eksterminacji, Fioletowy Chmurka, Najczystszy Błysk, Wspaniały Grzmot Niebios, Tai Chi Yin-Yang Prawdziwe Ciało Błyskawicy~ Mówię: "Jeżeli ktoś się nie podporządkuje, po prostu zgnieć go Pięcioma Piorunami~"
przetłumaczone: 373 / 957
ostatnio wydane: godzinę temu
Mistrz Smoków z Kowloonu
123
Trwające

Mistrz Smoków z Kowloonu

Fantastyka
Misterium
Science-Fiction
Poprzez pryzmat człowieka współczesnego, odkodowujemy tajniki magii i boskości. Na podstawie doświadczeń osoby żyjącej w nowoczesnym świecie, tworzy się legendy i boskie trony. Wykorzystując wiedzę człowieka z nowoczesnej ery, kształtujemy nową epokę.
przetłumaczone: 367 / 580
ostatnio wydane: 13 godzin temu
Liga Walki Ręcznej
124
Zakończone

Liga Walki Ręcznej

Science-Fiction
Akcja
Sztuki Walki
Misterium
Wiele lat temu, wróżbita przepowiedział mu śmierć na małej, nieznanym wyspie, gdzie jego ciało rozłoży się pod wpływem fal. Jednak po wielu latach, nie umarł. Zyskał nawet pseudonim "Czarny Skorpion Cesarz", chociaż nie jest żadnym monarchą, jest po prostu bardzo znany. Niektórzy ludzie są urodzeni z silnym przeznaczeniem, a on jest jednym z nich, na tyle silnym, że może to budzić strach... Dziewięć frakcji, dziewięćdziesiąt dziewięć zawodów walki! Fantazja, styl parowozami! Piraci, umarlaki, skarby! Ludzie stworzeni sztucznie, parostatki, strzelcy! Kiedy odrzucił swoje rodzinne pustynne życie jako bandyta, wywołało to wielką zmianę epoki!
przetłumaczone: 315 / 315
All Chapter Released
Nieskończone Uzbrojenie
125
Trwające

Nieskończone Uzbrojenie

Nadprzyrodzony
Misterium
Fantastyka
Ta powieść opowiada o Shen Yi, który pojawia się w całkiem nowym świecie. Gdy patrzy na gwiazdy, zastanawia się, czy śmierć to koniec życia, czy też początek czegoś innego. Mgliste zarysy budynków, ukryte pod cienką warstwą mgły, bez śladu ludzkiego tchu. Shen Yi jest zdezorientowany. Czy to miejsce to piekło...
przetłumaczone: 454 / 1847
ostatnio wydane: 5 godzin temu
Zapiski Dumnej Osobliwości
126
Trwające

Zapiski Dumnej Osobliwości

Fantastyka
Przygoda
Za gwiazdami, które znamy, w nieskończonej głębi pustki, istnieje świat, którego nie jesteśmy w stanie zrozumieć. On, dusza ludzka obarczona niewyobrażalnym losem, odrodził się w tym nieznanym świecie. Nieznane magia, nieznane elfy, nieznane fantastyczne bestie, nieznane obce rasy. A także... krwawe rzezie i wojny, a także to, co znamy...
przetłumaczone: 454 / 1593
ostatnio wydane: 1 dzień temu
Wieśniacki Wiersz
127
Trwające

Wieśniacki Wiersz

Xuanhuan
Xianxia
Przygoda
Czołowy współczesny agent specjalny, Xiahou, przenosi się do pełnej mitów dynastii Great Xia, stając się potężnym barbarzyńskim czarodziejem i wojownikiem. Dzięki posiadaniu prawdziwego zrozumienia taoizmu Xuanwu i otrzymaniu autentycznej transmisji czarodziejstwa, Xiahou jest w stanie praktykować zarówno czary, jak i taoizm. W długim rzeku mitów był świadkiem wzlotów i upadków czarodziejstwa, wzrostu taoizmu, upadku Atlantydy i patrzył, jak krew czerwona rozwiązuje największą tajemnicę w historii chińskich mitów!
przetłumaczone: 374 / 851
ostatnio wydane: 1 dzień temu
Miasto Grzechu
128
Trwające

Miasto Grzechu

Science-Fiction
Nadprzyrodzony
Akcja
Misterium
Niosąc ciężkie oczekiwania, młodzieniec z krwią demona i elfa zdecydowanie kieruje się ku polu bitwy zniszczenia i odrodzenia. Nieustępliwość, której nie może porzucić, pozwala mu przejść przez lawę, przebić się przez głęboki lód, a nawet zabić w dzikim polu bitwy, wszystko tylko po to, aby pokonać gigantyczną postać stojącą daleko przed nim. Jednego dnia zatrzymał się, wbił nóż i spojrzał wokół, nie widząc jednak przeciwnika. Okazuje się, że niegdyś wzniosły szczyt jest teraz pod jego stopami. ... Każda kropla krwi płynąca w ich rodowej linii jest pełna grzechu i brudu. Są zebraniem wszystkich sprzeczności: są namiętni, są bezduszni; mają dobre pamięci, ale często zapominają; są wierni swoim marzeniom, ale gotowi do kompromisów; chcą towarzyszyć świętym, ale zawsze współpracują z diabłami; są spokojni, ale są szaleni. Są aniołami, ale także demonami. Dlatego ich kocham, dlatego ich nienawidzę. - Richard Ackmond.
przetłumaczone: 414 / 1454
ostatnio wydane: 1 dzień temu
Mogę Odrodzić się Nieskończoną Ilość Razy
129
Trwające

Mogę Odrodzić się Nieskończoną Ilość Razy

Nadprzyrodzony
Slice of Life.genreName
Przygoda
Science-Fiction
Chen Luo, cierpiący na śmiertelną chorobę, odkrywa, że po ostatnich trzech miesiącach swojego życia, powraca do dnia, w którym zdiagnozowano u niego raka. Chen Luo, pełen euforii, odkrywa, że po upływie trzech miesięcy nadal umiera na raka. Co go jednak zaskakuje, to fakt, że znów wraca do życia w Nowy Rok 2019, dnia w którym po raz pierwszy dowiedział się o swojej chorobie. Do tej pory Chen Luo odrodził się już dziesięć tysięcy razy. W tym nieskończonym cyklu, trwającym ponad dwa tysiące lat, Chen Luo nauczył się wszystkich umiejętności i języków świata, zdobył tyle Nagród Nobla, że ręce go już bolały, spróbował wszystkich zawodów świata, stając się człowiekiem wszechwiedzącym i wszechmocnym. Kiedy Chen Luo, pełen bólu, chce zakończyć ten cykl, czas nagle się rusza...
przetłumaczone: 374 / 960
ostatnio wydane: 2 godziny temu
Młody Smok
130
Trwające

Młody Smok

Fantastyka
Misterium
Purpurowy smok, smok iluzji, nekrosmok, brązowy smok, smok wróżka, tęczowy smok, smok wiecznej kary, smok nienawiści! Trzygłowy smok o błękitnych oczach, smok płomienia wojny, smok Hak, smok światła i ciemności, prawdziwy czerwonooki czarny smok, smok nieba Ozirisa! Tysiące niezwykłych gigantycznych smoków żyją w zagubionej płaszczyźnie, przestrzegając prawa dżungli, dominując nad światem. Przez wieczność, smocze jajo uśpione na tysiące lat, z pamięcią człowieka zwanego Su Chen, wyłania się ze skorupy... epicka mitologia jasnego gigantycznego smoka!
przetłumaczone: 334 / 470
ostatnio wydane: godzinę temu
Kwestia Wysokiej Technologii
131
Trwające

Kwestia Wysokiej Technologii

Science-Fiction
Slice of Life.genreName
Komedia
Dramat
Po powrocie pewnego ptaka, wydarzyły się niektóre sprawy związane z wysoką technologią.
przetłumaczone: 320 / 333
ostatnio wydane: 5 godzin temu
Serce Niebios i Sztuki Walki
132
Trwające

Serce Niebios i Sztuki Walki

Akcja
Sztuki Walki
Xuanhuan
Słońce i księżyc naprzemiennie poruszają się, a z nich rodzi się światło; jedynie niebo i ziemia przewyższają słońce i księżyc. Niebiańska esencja jest nasieniem sztuki walki. Tylko ci o czystym rodowodzie mogą połączyć się z tą esencją i stać się wojownikiem. Serce Nieba to klucz do sztuki walki, do najwyższej władzy w świecie. Młody Jiang Feng, mimo mieszanej krwi, posiada niezwykłą moc. Najgłębsza i najbardziej tajemnicza linia krwi pozwala mu połączyć się z jedynym na świecie nasieniem Serca Nieba...
przetłumaczone: 374 / 661
ostatnio wydane: 7 godzin temu
Zakazane Stulecie Duchów
133
Trwające

Zakazane Stulecie Duchów

Misterium
Nadprzyrodzony
Horror
Duchy na autobusie miejskim, mordercza gra w grupie WeChat, aktorka wychowująca małego ducha, zbrodnia spowodowana czarną magią, młoda kobieta dręczona przez ducha swojego męża, gra zła europejska, która przetrwała setki lat, nawiedzony dom, w którym nic nie rośnie... Bai Wujin nie chciałby nigdy być w to zamieszany, ale jeśli one uparcie będą go dręczyć, niech się nie dziwią, że je rozgromi!
przetłumaczone: 334 / 457
ostatnio wydane: 13 godzin temu
Huczne i Brawurowe Życie
134
Trwające

Huczne i Brawurowe Życie

Przygoda
Harem
Misterium
Nadprzyrodzony
Tzw. twardziel to osoba, która rozwiązuje problemy pięściami a nie umysłem. Bowiem tylko pięść jest w stanie przebić się przez liczne przeszkody i wykuć ścieżkę do słońca. Oczywiście, podczas tej drogi, nie można przegapić pięknej scenerii po obu stronach. Dla prawdziwych mężczyzn, pasja i delikatność są tak samo niezbędne do życia jak powietrze i dobre wino. To jest historia o nieustraszonym twardzielu, który pięściami wykuł swoje miejsce na ziemi. To jest opowieść o uproszczonym idiotą epoki, którego działania pchnęły go przez życie. To jest relacja pełnego goryczy autora, który bez żadnych zahamowań przekręca fabułę dramatu o podróży w czasie.
przetłumaczone: 334 / 463
ostatnio wydane: 21 godzin temu
Firma wynajmu duchów
135
Trwające

Firma wynajmu duchów

Komedia
Horror
Misterium
Chcesz wynająć ducha? Niskie ceny, pełna gama wyboru, kompleksowa obsługa. Bez względu na to, czy chcesz go użyć do straszenia ludzi, robienia żartów, dostarczania przesyłek, czy jako efekt wizualny na stronie internetowej lub tymczasowego aktora w filmie, istnieją tylko te obszary, o których nie pomyślisz, nie ma usług, których nie możemy świadczyć. Czego jeszcze się wahasz? Przyjdź już teraz. Portal: Firma wynajmu duchów.
przetłumaczone: 414 / 1454
ostatnio wydane: 1 dzień temu
Starożytne Techniki Wzmacniania Ciała
136
Trwające

Starożytne Techniki Wzmacniania Ciała

Xuanhuan
Wuxia
Sztuki Walki
Przygoda
Akcja
Człowiek, który posiada starożytne techniki wzmacniania ciała i zestaw dodatkowych metod pielęgnacji zdrowia, przenosi się do kontynentu Jiuzhou. Czy jest w stanie stanąć na szczycie tego świata? Dwanaście portretów pięknych kobiet reprezentuje dwanaście najbardziej oczarowujących kobiet na tym świecie! Zabieram Cię do świata pełnego pięknych kobiet! Narodowe piękności, niespotykane urody, elegancja, czystość, gracja, dostojność, niepowtarzalny blask! W świecie alchemii, istnieją takie cudowne eliksiry jak Pięciogłowy Smok, Elixir Młodości, Złoty Jadeit, Piękna jak Skorpion... a także legendarny Elixir Wskrzeszenia i Buddyjski Księżycowy Kamień - czy te cuda naprawdę istnieją? Nieoczekiwanie otrzymuje jadeit Yin i Yang. Niespodziewanie skrywa on w sobie cały wszechświat, a purpurowy krajobraz wewnątrz może przyspieszyć wzrost roślin leczniczych nawet sto razy. Tysiącletnie zioła potrzebują tylko dziesięciu lat, by urosnąć!
przetłumaczone: 494 / 2492
ostatnio wydane: 9 godzin temu
Światowe Sekty Daoistyczne
137
Zakończone

Światowe Sekty Daoistyczne

Xianxia
Akcja
Rok ma dwanaście miesięcy, miesiąc trzydzieści dni, dzień sto chwil; jeden miesiąc to trzy tysiące chwil, a dziesięć miesięcy to trzydzieści tysięcy chwil. W domu praktykujesz przez rok, tworząc trzydzieści tysięcy tabletek, na zewnątrz zyskujesz równowartość trzydziestu tysięcy lat. W dużym skali, w ciągu jednego dnia tworzysz trzynaście tysięcy pięćset embrionów, w małym skali, w ciągu dwunastu godzin pokonujesz osiemdziesiąt cztery tysiące mil. Dlatego mówi się o zyskiwaniu małej ilości Yang od Nieba i Ziemi, zbieraniu energii od dwóch kół Słońca i Księżyca, używaniu prawdziwej wody w piecu ołowianym i operowaniu prawdziwym ogniem w kadziutkim piecu z rtęci. Światowe sekty Daoistyczne, piec do produkcji tabletek i amulety. W świecie pełnym cierpienia, powrócić do źródła...
przetłumaczone: 249 / 249
All Chapter Released
Droga Rycerza
138
Trwające

Droga Rycerza

Xianxia
Akcja
Przygoda
Chcesz stąpać ścieżką nieśmiertelnego? Zacznij od drogi człowieka. Kto powiedział, że dążenie do nieśmiertelności wymaga mordowania i grabienia skarbów dla zysku? To jest droga demonów i złodziei, a nie rycerzy. Jeśli człowiek porzuci swoje dobro jako człowiek, to jaką ścieżkę powinien podążać? Czym stanie się nieśmiertelny? Rycerz używa swojej siły, aby złamać zakazy, podczas gdy rycerz nieśmiertelny używa swej siły, aby złamać prawa natury. Jeśli prawa natury są stronnicze, a dobro i zło nie są nagradzane, to na pewno je zmienię.
przetłumaczone: 334 / 402
ostatnio wydane: 13 godzin temu
Świat Czarodziejów
139
Zakończone

Świat Czarodziejów

Przygoda
Fantastyka
Misterium
Nadprzyrodzony
Elfy wierzą w Boginię Życia, hołdując drodze natury; Orkowie zostali wypędzeni na jałową Wysoką Równinę Czerwonych Chmur, gdzie z rezygnacją oddali się w opiekę Matce Ziemi; Jednak to ludzie, dzięki swojej mądrości, zdobyli magiczną moc, która przeraża inne rasy; Zamienili ten kontynent w Świat Czarodziejów!
przetłumaczone: 319 / 319
All Chapter Released
Imperatorska Władcza Wysokość
140
Trwające

Imperatorska Władcza Wysokość

Harem
Xuanhuan
Sztuki Walki
Akcja
Gorąca krew walczących, namiętne pokusy pragnienia! Piękne kobiety, status, siła - wszystko to będzie na wyciągnięcie ręki! Jeżeli niebo mnie oszuka, przebiję je! Jeżeli ziemia mnie przygniecie, roztrącę ją! Wielki cesarz nie jest niezwyciężony, ale ja zwyciężam we wszystkim! Wielki cesarz nie jest wszechmocny, ale dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych! Cesarz Yu odrodził się na kontynencie Tianxuan, to fantastyczny świat, to świat, w którym silni są szanowani! Pomimo bycia z rodziny cesarskiej, nie mogę nosić nazwiska cesarza! Gdzie poszli moi rodzice? Jaka szokująca tajemnica skrywa rodzina cesarska? Wyrzucony z domu, wyrzucony z drzwi mistrza, czy wszyscy mnie gardzą? Karę nieba, ogień ziemi, czy niebo i ziemia mnie nienawidzą?
przetłumaczone: 494 / 2432
ostatnio wydane: 6 godzin temu