Gatunek

Odkryj Popularne Wszystkie Webowe Powieści

Tyle epickich powieści internetowych tutaj! Zanurz się!

Król Ciemnej Nocy
1
Trwające

Król Ciemnej Nocy

Fantastyka
Nadprzyrodzony
Misterium
Światło i ciemność, jakby oddzielone jedynie warstwą błyszczącej wody. Nad powierzchnią wody, jest tak jasne jak rozgwieżdżone niebo. Pod powierzchnią wody, jest tak ciemne jak głębiny przepaści. W obecnym czasie, tysiące lat po zniszczeniu prastarych zasad, umowa o ukrywaniu, która trwała prawie tysiąc lat, została rozerwana na strzępy. Świat obcych, który był cichy jak staw przez tysiąc lat, nagle wywołał ogromne fale. Całkowicie uzbrojeni wojownicy obcych, ponownie podnieśli swoją ciemną flagę, zaczynając na nowo pisać pieśń dusz w ciemności. Chen Ye, który jest w niekorzystnej sytuacji w ludzkim społeczeństwie, niespodziewanie zostaje wplątany w ten szalony konflikt. Niepewny, jedyne co może zrobić, to mocno chwycić srebrny włócznię w swojej ręce, oczekując na nieuchwytny koniec. To jest książka, którą możesz spokojnie przeczytać, a która na końcu na pewno cię nie zawiedzie. Rodzina krwi w książce to sojusz wschodniej Fei Clan i zachodnich WAMPIRÓW, które nie są tym samym rodzajem potworów.
przetłumaczone: 374 / 615
ostatnio wydane: 2 godziny temu
Rapsodia Reinkarnowanego
2
Trwające

Rapsodia Reinkarnowanego

Komedia
Harem
Slice of Life.genreName
Reinkarnacja, powrót do tego samotnego letniego okresu jako sierota z matką-wdową. Nie pamięta trendów na giełdzie ani rezultatów meczów piłkarskich z tego okresu, posiada jedynie pełne wspomnienia. Harry Potter już został wydany, One Piece, Naruto, Crayon Shin-chan, Conan... wszystko, co mogło stać się popularne, już to osiągnęło. Co teraz? Zacząć od kopiowania znanych krajowych powieści wojskowych, takich jak 'Bright Sword', 'Hidden', a następnie gry, internet, anime, filmy - cały przemysł kulturowy. Pomóc matce przekształcić jej mały sklepik w Walmart, pomóc przyszłemu teściowi przekształcić jego sklep z pikantnymi potrawami w najpopularniejszą sieć restauracji z hot pot w kraju. Potem sprawić, aby dumna dziewczyna zakochała się w nim do szpiku kości. To jest reinkarnacja Shen Hongxing, rapsodia technologicznego maniaka.
przetłumaczone: 374 / 752
ostatnio wydane: 2 godziny temu
Karaluchy w Dniach Końca
3
Trwające

Karaluchy w Dniach Końca

Przygoda
Science-Fiction
Horror
Karaluch to postać drugoplanowa. W tym pełnym niebezpieczeństw świecie końca dni, błąka się wszędzie, poznając reguły przetrwania w końcu świata. Niebezpieczeństwo tego nowego świata stopniowo zaciera w nim lenistwo i emocjonalność, sprawiając, że staje się coraz silniejszy. Ma oczywiście pewną siłę, obserwując szaleństwo ludzi w końcu świata, deptających wszystko, co mogą zdeptać. Ale karaluch zawsze zachowuje pewną autentyczność - nie chce być bohaterem, ale nie ma nic przeciwko podarowaniu komuś kawałka chleba, pod warunkiem, że sam jest najedzony i ciepło ubrany. Karaluch przetrwa w szczelinach końca świata, aż do momentu, gdy te szczeliny nie będą już mogły go pomieścić.
przetłumaczone: 494 / 2407
ostatnio wydane: 12 godzin temu
Okazuje się, że jestem Niezrównanym Bogiem Wojny
4
Trwające

Okazuje się, że jestem Niezrównanym Bogiem Wojny

Harem
Xuanhuan
Komedia
Sztuki Walki
Easily Feng trafia do świata kultywacji, niestety, może być tylko zwykłym człowiekiem. Bez wyjścia, otwiera małą szkołę sztuk walki, aby utrzymać się przy życiu, czasem kuje żelazo, spędzając dni jako "Mistrz Pokolenia". Do czasu, gdy pewnego dnia, mała szkoła sztuk walki zaczyna tętnić życiem. Kilka staruszków z aury niebiańskiej rywalizuje o kuchenny nóż w kuchni Yiego Fenga aż do czerwieni na twarzach... Mężczyzna, który przekroczył iluzję, codziennie kryje się w chmurach nad sobą, aby podglądać Yiego Fenga trenującego boks... Niezrównana święta kobieta zdecydowała się zostać pokojówką... "Nie wiem, kiedy sięgnę tego stanu powrotu do natury!" "Tak! Mimo, że techniki bokserskie Mistrza Yiego wydają się zwyczajne, bez jakichkolwiek fluktuacji aury, zawierają najwyższą esencję sztuki walki, jesteś prawdziwym Bogiem Wojny!" Easily Feng: "Czy jestem Bogiem Wojny? Dlaczego o tym nie wiem?" Wszyscy wielcy: "Rozumiemy starszyzno, grasz w wielkie szachy!
przetłumaczone: 454 / 1571
ostatnio wydane: 19 godzin temu
Wojownik Ziemi
5
Trwające

Wojownik Ziemi

Xuanhuan
Akcja
W opowieści o mężczyźnie, mitycznej postaci, tysiace strategii łączy się w samotnego, bezkonkurencyjnego wojownika z mieczem. Jego ostre jak żyletka włócznie, zręcznie obracane, rozbijają wszystko na swojej drodze. Wykorzystując nadludzką siłę, rzuca toporem tak mocno, że wydaje się jakby przecinał góry. Jego zdolności pozwalają mu przeciąć rzekę, nieustannie używając swojego miecza. Walczy samotnie, stając naprzeciw szalejących demonów, którego cień drżących kijów budzi zdumienie na całym świecie. Używa parzystych widły, które zabijają w niekończącą się pętlę. Odchodzi z hakiem, który gromadzi energię, połykając niebo, niszcząc niezniszczalną włócznię. To jest historia mężczyzny, to jest mit mężczyzny.
przetłumaczone: 320 / 333
ostatnio wydane: 2 godziny temu
Naprawdę nie używałem cheatów
6
Trwające

Naprawdę nie używałem cheatów

Przygoda
Komedia
Sukcesywna regeneracja, upadek na wodę bez utraty zdrowia, niekończąca się pochodnia, podwójny skok... i niezliczone umiejętności pochodzące z różnych gier. Su Wen, posiadający te zdolności, wyrusza w podróż do innego świata, aby odzyskać swoje wspomnienia. Co? Czy to cheaty? Nie, nie, to nie są cheaty, to są ustawienia.
przetłumaczone: 367 / 560
ostatnio wydane: 1 dzień temu
Rozbrykani młodzi przestępcy
7
Trwające

Rozbrykani młodzi przestępcy

Akcja
Slice of Life.genreName
Młodzi przestępcy, gorąca krew i lekkomyślność! To historia o dorastaniu słabego młodzieńca. Młody Wang Hao, przez trzy lata był gnębiony w gimnazjum, myślał, że po dostaniu się do liceum wszystko się zmieni, niestety natknął się tam na swojego starego wroga z gimnazjum... Jak przetrwać kolejne trzy lata, cierpieć w milczeniu czy walczyć, młody Wang Hao stoi przed najtrudniejszym wyborem. Jeden z najpopularniejszych postów na Li Yi Bar, z miliardami kliknięć; super popularna powieść na stronie Mo Tie Chinese, która wywołała szaleństwo wśród szkolnych gangów, nie można jej przegapić!
przetłumaczone: 374 / 942
ostatnio wydane: 1 dzień temu
Znalezione Skarby
8
Trwające

Znalezione Skarby

Slice of Life.genreName
Dramat
Komedia
Romans
Nadprzyrodzony
Sto lat w jednym spojrzeniu, reinkarnacja w mieście. Era wspaniałości, kolekcja antyków. Inskrypcje Qin i Zhou, kaligrafia na złocie i kamieniach. Bronze i porcelana, jade i nefryt. Wszystkie cenne skarby świata, w moich rękach. Po reinkarnacji, Jin Feng wraca do współczesnego miasta, korzystając ze swojego niezwykłego talentu do identyfikacji skarbów, krok po kroku zmierza ku szczytowi. Promując najbardziej tradycyjną kulturę naszego narodu, przekazując najbardziej kompletną cywilizację tysiącleci.
przetłumaczone: 494 / 4671
ostatnio wydane: 1 dzień temu
Zmarnowane Czasy
9
Trwające

Zmarnowane Czasy

Nadprzyrodzony
Science-Fiction
Mecha
Przygoda
Akcja
Główny bohater budzi się ze snu, odkrywając, że świat już został zniszczony. Walcząc o przetrwanie, zostaje wplątany w serię dramatycznych bitew z powodu swojego unikalnego ciała, poznaje również różnego rodzaju dziwaczne stworzenia. Walczy o przetrwanie pod presją mutantów, satelitarnych broni i broni biologicznych. W tym fantastycznym, apokaliptycznym świecie, dramatyzuje radość i smutek małych postaci, które zagłębiają się w nieskończoną ludzką chciwość i pragnienie. Chcesz doświadczyć prawdziwej ciemności i zła? Wejdź do "Zmarnowane Czasy" i poczuj okrucieństwo przekraczające rzeczywistość.
przetłumaczone: 320 / 342
ostatnio wydane: 1 dzień temu
Super Kontroler Energii Pola
10
Trwające

Super Kontroler Energii Pola

Xuanhuan
Wuxia
Sztuki Walki
Akcja
Przygoda
Kontrolowanie pola magnetycznego, latające w niebie i ukrywające się w ziemi! Kontrolowanie pola elektrycznego, przemieniające się w Boga Piorunów! Kontrolowanie pola genetycznego, przemiana odpadków w geniusza! Kontrolowanie pola życia, rządzenie życiem i śmiercią wszystkich klanów! Kontrolowanie pola kosmicznego, oznacza to... kontrolowanie praw natury! To jest historia młodego człowieka, który może kontrolować energię wszystkich pól, który powraca do życia na Ziemi, ponownie przemierzając ścieżkę niewzruszoności, boleśnie przecinając czaszki bogów! Kiedy powrócił na Ziemię, odkrył Że zwoje, które napisał od ręki pewnego dnia, stały się najcenniejszym świętym obiektem w oczach mistrza feng shui. Nudną powieść internetową, którą kiedyś napisał, stała się poruszającą przepowiednią dla przyszłych pokoleń. Jedno cięcie mieczem, które niewinnie wyrzeźbił, kiedy tworzył swoją sztukę walki mieczem, stworzyło dom rodzinny Mistrza Miecza. Nawet stary sosna, pod którą siedział i kontemplował Tao, może odmienić zwyczajnego ptaka w feniksa...
przetłumaczone: 494 / 2524
ostatnio wydane: 4 godziny temu
Ekspert od Ewolucji Duchów
11
Trwające

Ekspert od Ewolucji Duchów

Fantastyka
Misterium
Przygoda
Komedia
Od jutra, stań się szczęśliwym ekspertem od ewolucji duchów. Zgarniaj terytoria, walczyj z wrogami, przekształcaj świat.
przetłumaczone: 327 / 356
ostatnio wydane: 8 godzin temu
Buntowniczy Bóg Zła
12
Trwające

Buntowniczy Bóg Zła

Xuanhuan
Akcja
Władając perłą trującą jak niebo, nosząc krew boga zła, kształtując moc przekraczającą naturalne prawa, jeden bóg zła zapanuje nad światem!
przetłumaczone: 494 / 2184
ostatnio wydane: 6 godzin temu
13
Trwające

Xianxia
Xuanhuan
przetłumaczone: 494 / 2020
ostatnio wydane: 1 dzień temu
Księga Tajemniczego Miecza
14
Trwające

Księga Tajemniczego Miecza

Xuanhuan
Sztuki Walki
Na drodze ludzkości panuje chaos, a droga nieśmiertelności jest niezbadana. Młodzieniec o imieniu Yu He, obdarzony wielką fortuną i niezwykłymi okolicznościami, mimo zdecydowanego dążenia do prawdy, jest zanurzony w zawiłym świecie. Na zewnątrz spotyka dziwactwa i zamęt, wewnętrznie zmaga się z siedmioma emocjami i sześcioma pragnieniami. W rękach trzyma miecz, którym może pokonać demony, ale czy miecz w jego sercu potrafi przeciąć zawiłości i udręki?
przetłumaczone: 327 / 356
ostatnio wydane: godzinę temu
Droga Ziarna
15
Trwające

Droga Ziarna

Xianxia
Pionek rozrzucony jest po szachownicy, emitując chaotyczne dźwięki. Nie wiadomo, dokąd zmierza. Czy pionek przybyły z zewnątrz może rozbić tę szachownicę, przerwać te trasy, wprowadzając totalne zamieszanie! Przemieniając pionka w gracza!
przetłumaczone: 334 / 426
ostatnio wydane: 8 godzin temu
Wieczne Życie
16
Trwające

Wieczne Życie

Xianxia
Xuanhuan
Sztuki Walki
Akcja
Ciało, nadprzyrodzone moce, długowieczność, stanie się niemortalnym, wieczne życie - pięć stopni istnienia. Jak skromne stworzenie może stopniowo otworzyć drzwi do wiecznego życia? Między niebem a ziemią, struktura ciała, tajemnice mocy, swoboda długowieczności, siła bycia niemortalnym, nadzieja na wieczne życie - wszystko jest w tym zawarte. Nieskończona ilość niezwykłych magicznych skarbów, całkiem nowe, odmienne światy, niezwykłe sektory niemortalnych, ludzie, demony, bogowie, niemortalni, królowie, cesarze, ziemskie miłości i nienawiści, zasługi i krzywdy - wszystko znajduje się w 'Wiecznym Życiu'.
przetłumaczone: 454 / 1694
ostatnio wydane: 6 godzin temu
Niebiański Mściciel
17
Trwające

Niebiański Mściciel

Xianxia
Mściciel, straszliwy bóg, nieznoszony przez świat; Nieśmiertelny, symbol długowieczności, współdzielący wieczność z niebem i ziemią. Lu Chen był przeciętnym człowiekiem o przeciętnych zdolnościach, który zdecydował się na drogę do nieśmiertelności tylko dlatego, że jego siostra miała niezwykły talent. Niestety, droga do nieśmiertelności to miejsce, gdzie silni pożerają słabych, jest pełna krwi i przemocy. Skoro przeciętne praktyki nie mogą chronić ukochanej osoby, co z tego, że zostanie mścicielem! Co z tego, że zabije wszystkich na świecie! Kto powiedział, że tylko zbawcy mogą stać się nieśmiertelni? Droga do wieczności, piękna kobieta śpiewa piosenkę, krzyżując się z boskimi niebami, jestem jedynym Niebiańskim Mścicielem!
przetłumaczone: 454 / 1693
ostatnio wydane: 4 godziny temu
Reinkarnacja Super Bogatego Drugiego Pokolenia
18
Trwające

Reinkarnacja Super Bogatego Drugiego Pokolenia

Harem
Slice of Life.genreName
Romans
Nadprzyrodzony
Komedia
Reinkarnacja Super Bogatego Drugiego Pokolenia
przetłumaczone: 414 / 1132
ostatnio wydane: 19 godzin temu
Zużycie Duszy, Zniszczenie Demonów: Wojenny Bóg Asura
19
Trwające

Zużycie Duszy, Zniszczenie Demonów: Wojenny Bóg Asura

Xuanhuan
Przygoda
On był odrzutem, porzuconym przez swoją rodzinę, ale dzięki pomocy od starszego, zyskał nowe życie. Był zapomnianym dzieckiem geniusza, ale z powodu jednej decyzji swojego ojca, jego talent został zablokowany. Gdy jego pewność siebie odrodziła się, a talent został odblokowany, stał się najjaśniejszą nową gwiazdą tego kontynentu. Obserwuj, jak Xingjue pokonuje kolejne trudności, idzie wbrew niebu, ostatecznie dosięgając legendarnej rangi Boga Wojny.
przetłumaczone: 374 / 978
ostatnio wydane: 8 godzin temu
Niegrzeczny: Kto Stanie na Mojej Drodze
20
Trwające

Niegrzeczny: Kto Stanie na Mojej Drodze

Akcja
Slice of Life.genreName
Dwa lata temu, ona była brzydka, a ja byłem męskim bóstwem. Dwa lata później, ona stała się królową szkoły, a ja zdegradowałem do szaraka. Pomimo siedmiu bójk w ciągu trzech dni, nadal dumnie stoję! "Spójrz, mogłem cię chronić wtedy i mogę cię chronić teraz." - powiedział Zuo Fei. Dwa lata później, Zuo Fei rozpoczął swoje gorące legendy!
przetłumaczone: 494 / 2054
ostatnio wydane: 6 godzin temu