Gatunek

Odkryj Najnowsze Zakończone Webowe Powieści Gatunku Komedia

Gatunek Komedia daje czytelnikom chwilę ukojenia, śmiechu i radości. Od lekkiego humoru po zabawne sytuacje i dowcipy, komedia celebruje radość życia, pomagając zapomnieć o codziennych troskach. To oddech świeżości dla tych, którzy pragną chwili relaksu i śmiechu.

Popular Comedy web novel: Smok
0
Zakończone

Popular Comedy web novel: Smok

Fantastyka
Misterium
Komedia
Przygoda
Akcja
Nazywa się Lu Mingfei, jest zwykłym, przeciętnym studentem. Prowadzi monotonne życie, gdy myśli, że tak już spędzi resztę swoich dni, list z tajemniczej amerykańskiej akademii zmienia jego spokojne życie - w świecie znajdują się smoki! Jego misją jest polowanie na smoki. Pod wezwaniem krwi i tajemniczości, pod wpływem miłości i wyboru snów, zdecydowanie wybiera niewiadome. Czarny helikopter przecina niebo, drzwi do nieznanej krainy powoli się otwierają, zwykły chiński chłopiec rozpoczyna niezwykłą drogę łowcy smoków. Tymczasem tajemnicza Akademia Cassel jest pełna niespodzianek - dziwne kursy, śmieszni starsi studenci, szaleni nauczyciele, zarozumiali koledzy... Lu Mingfei natychmiast po wejściu do szkoły napotyka na wiele dziwnych wydarzeń. Jednocześnie, związane z tym wyzwania również się zaczynają: egzaminy kwalifikacyjne, próby lingwistyczne, smok z Trzech Przełomów, inwazja smoczych klanów... Legendarne smocze królestwo w końcu ujawnia szczyt góry lodowej. Czy w tym świecie naprawdę są smoki? Jakie są nierozwiązane tajemnice świata smoków? Jak potoczy się los Lu Mingfei? Ideale, pasja, walka, przygoda. Nowe życie, nowe doświadczenia przygód!
przetłumaczone: 232 / 232
All Chapter Released
Popular Comedy web novel: Skarb Mojego Męża
0
Zakończone

Popular Comedy web novel: Skarb Mojego Męża

Slice of Life.genreName
Komedia
Dramat
W poprzednim życiu, Jiang Ling Wan była pełna wigoru, niezłomna. Mimo pięciu lat małżeństwa, nie zaszła w ciążę, a na dodatek, Lu Cong nadmiernie nią zasypywał miłością, prawie oddając jej swoje serce. Postanawiając zacząć wszystko od nowa, Jiang Ling Wan zdecydowała, że będzie delikatną żoną, będzie dbać o swoje zdrowie, a potem będzie dla Lu Conga gotować pierogi, gotować zupę, robić pierogi... z zamiarem mieć dwoje dzieci w ciągu trzech lat! Dziesięć lat - cała gromada! Jednak problemem jest to, że jest ona nadal małym, pulchnym dzieckiem. "Hmm, mamusiu, jestem głodna." Może lepiej najpierw zjeść, a później szukać Lu Conga!
przetłumaczone: 215 / 215
All Chapter Released