Gatunek

Odkryj Najnowsze Wszystkie Webowe Powieści Gatunku Akcja

Gatunek Akcja, w którym każda strona porywa i trzyma w napięciu. Bohaterowie dążą do realizacji swoich celów, konfrontując się z niezliczonymi przeszkodami, przeciwnikami i adrenalina wylewa się z kartek. To esencja walki, ruchu i intensywności, które przyciągają czytelników szukających ekscytującej rozrywki.

Popular Action web novel: Rozbrykani młodzi przestępcy
0
Trwające

Popular Action web novel: Rozbrykani młodzi przestępcy

Akcja
Slice of Life.genreName
Młodzi przestępcy, gorąca krew i lekkomyślność! To historia o dorastaniu słabego młodzieńca. Młody Wang Hao, przez trzy lata był gnębiony w gimnazjum, myślał, że po dostaniu się do liceum wszystko się zmieni, niestety natknął się tam na swojego starego wroga z gimnazjum... Jak przetrwać kolejne trzy lata, cierpieć w milczeniu czy walczyć, młody Wang Hao stoi przed najtrudniejszym wyborem. Jeden z najpopularniejszych postów na Li Yi Bar, z miliardami kliknięć; super popularna powieść na stronie Mo Tie Chinese, która wywołała szaleństwo wśród szkolnych gangów, nie można jej przegapić!
przetłumaczone: 375 / 942
ostatnio wydane: 10 minut temu
Popular Action web novel: Miasto Grzechu
0
Trwające

Popular Action web novel: Miasto Grzechu

Science-Fiction
Nadprzyrodzony
Akcja
Misterium
Niosąc ciężkie oczekiwania, młodzieniec z krwią demona i elfa zdecydowanie kieruje się ku polu bitwy zniszczenia i odrodzenia. Nieustępliwość, której nie może porzucić, pozwala mu przejść przez lawę, przebić się przez głęboki lód, a nawet zabić w dzikim polu bitwy, wszystko tylko po to, aby pokonać gigantyczną postać stojącą daleko przed nim. Jednego dnia zatrzymał się, wbił nóż i spojrzał wokół, nie widząc jednak przeciwnika. Okazuje się, że niegdyś wzniosły szczyt jest teraz pod jego stopami. ... Każda kropla krwi płynąca w ich rodowej linii jest pełna grzechu i brudu. Są zebraniem wszystkich sprzeczności: są namiętni, są bezduszni; mają dobre pamięci, ale często zapominają; są wierni swoim marzeniom, ale gotowi do kompromisów; chcą towarzyszyć świętym, ale zawsze współpracują z diabłami; są spokojni, ale są szaleni. Są aniołami, ale także demonami. Dlatego ich kocham, dlatego ich nienawidzę. - Richard Ackmond.
przetłumaczone: 415 / 1454
ostatnio wydane: 10 minut temu
Popular Action web novel: Kultysta Chaosu
0
Trwające

Popular Action web novel: Kultysta Chaosu

Xuanhuan
Xianxia
Akcja
Był raz mały, otyły chłopiec, który był gnębiony w swoim klanie. Dzięki magicznemu artefaktowi, który odziedziczył po zmarłych rodzicach, kultywował niezrównaną technikę Pięciu Żywiołów Chaosu, powoli zdobywając renomę w świecie sztuk walki. Woda Błękitnej Skały, Ogień Czerwonej Żarówki, Drewno Zielonej Gałęzi, Ziemia Żółtego Łańcucha, Metal Białego Kryształu, Młodsza Pięć Żywiołów Chaosu, Starsza Pięć Żywiołów Eksterminacji, Fioletowy Chmurka, Najczystszy Błysk, Wspaniały Grzmot Niebios, Tai Chi Yin-Yang Prawdziwe Ciało Błyskawicy~ Mówię: "Jeżeli ktoś się nie podporządkuje, po prostu zgnieć go Pięcioma Piorunami~"
przetłumaczone: 373 / 957
ostatnio wydane: 2 godziny temu
Popular Action web novel: Rycerz Otchłani
0
Trwające

Popular Action web novel: Rycerz Otchłani

Akcja
Misterium
To jest era niedoskonałości: w księgach historii brakuje zbyt wielu rzeczy, ludzie zapomnieli o wielu pięknych tradycjach. To jest mroczna era: szlachetni zabijają za pomocą słów, skromni zabijają własnymi rękami. To jest era marzeń: dla marzeń, sprzedają siebie samego lub innych, co stało się prawie zwyczajem dla wszystkich. To jest era rycerza Kukasa: doświadczył porażek, sukcesów, obalił i był obalany, zgubił się, był zdecydowany, przemierzał. Tak, to jest era Kukasa, poruszającego się między niebem a ziemią, przeszłością a przyszłością, erą zabójstw.
przetłumaczone: 454 / 1812
ostatnio wydane: 2 godziny temu
Popular Action web novel: Przekroczenie Granic
0
Zakończone

Popular Action web novel: Przekroczenie Granic

Xianxia
Akcja
Sztuki Walki
Przemierzając świat, podróżując po czterech morzach; poruszając się z wiatrem na ostrzu miecza, wznosząc toast ku księżycowi. Nawet jeśli jestem samotnym wędrowcem na krańcach świata, śmieję się i piję rosę, jem blask świtu jak królewski potomek. Przyjmując rolę legendarnego miecznika, szukam mojej wolności, mojej miłości, przekraczam granice... Tysiąc lat, aby spełnić sen, żyję dla miłości. Pierwszy rozdział: Pierwsze spotkanie. Bycie legendarnym miecznikiem - to był sen Chu Tiana w dzieciństwie. Jednak w tym momencie, on...
przetłumaczone: 300 / 300
All Chapter Released
Popular Action web novel: Wojownik Ziemi
0
Trwające

Popular Action web novel: Wojownik Ziemi

Xuanhuan
Akcja
W opowieści o mężczyźnie, mitycznej postaci, tysiace strategii łączy się w samotnego, bezkonkurencyjnego wojownika z mieczem. Jego ostre jak żyletka włócznie, zręcznie obracane, rozbijają wszystko na swojej drodze. Wykorzystując nadludzką siłę, rzuca toporem tak mocno, że wydaje się jakby przecinał góry. Jego zdolności pozwalają mu przeciąć rzekę, nieustannie używając swojego miecza. Walczy samotnie, stając naprzeciw szalejących demonów, którego cień drżących kijów budzi zdumienie na całym świecie. Używa parzystych widły, które zabijają w niekończącą się pętlę. Odchodzi z hakiem, który gromadzi energię, połykając niebo, niszcząc niezniszczalną włócznię. To jest historia mężczyzny, to jest mit mężczyzny.
przetłumaczone: 320 / 333
ostatnio wydane: 3 godziny temu
Popular Action web novel: Święty Król
0
Trwające

Popular Action web novel: Święty Król

Xuanhuan
Komedia
Akcja
Przygoda
Święci podtrzymują bogów niebios na swoich kręgosłupach. Królowie zaś krótko tłumaczą demony piekła swoją siłą. Pomiędzy niebem a ziemią, jest tylko Święty Król.
przetłumaczone: 454 / 1603
ostatnio wydane: 3 godziny temu
Popular Action web novel: Wojskowy Bóg Tsunami
0
Trwające

Popular Action web novel: Wojskowy Bóg Tsunami

Xuanhuan
Akcja
Zrozumienie nadprzyrodzonych mocy [Napęd Elektryczny], najmocniejszy może wyzwolić 500,000 woltów mocy elektrycznej, ale to jest tylko siła „wojownika” na dnie tej ery. Przekroczenie mocy elektrycznej i wejście w moc [Obrót Pola Magnetycznego] to prawdziwy początek silnych. 10,000 koni mechanicznych, co odpowiada 1 Niebiańskiemu Poziomowi. 1-5 Niebiańskich Poziomów nazywa się "Generałem", 6-9 Niebiańskie Poziomy nazywane są "Dowódcami". Gdy moc silnego przekroczy 10 Niebiańskie Poziomy, ma on uprawnienia do bycia nazywanym "Wojskowym Bogiem"! Według legendy, 5 tysiące lat temu, w starożytności, istniało wyjątkowe stworzenie, które mogło dotknąć granic tej mocy - obrót pola magnetycznego, 1 milion koni mechanicznych!
przetłumaczone: 374 / 606
ostatnio wydane: 3 godziny temu
Popular Action web novel: Władca Wszechświata
0
Trwające

Popular Action web novel: Władca Wszechświata

Xuanhuan
Akcja
Był niezłomny, nie zadowalał się byciem przeciętnym, mimo że jego zdolności były przeciętne, a pochodził z niskiego klanu. Pewnego razu, po wypadku, zintegrował oko starożytnego ducha, a od tej pory jak karp przeskakujący smoczą bramę, rosnął jak kometa, podążając drogą legendarnego kultywatora. Znajdując się na samym dole, w świecie maleńkich mrówek, krok po kroku, przemierzał ten pełen klasztorów, obfitujący w geniusze, zamieszkany przez prastare plemiona, pełen mitologicznych konfrontacji i epickich wydarzeń wielki wiek.
przetłumaczone: 454 / 1585
ostatnio wydane: 4 godziny temu
Popular Action web novel: Super Kontroler Energii Pola
0
Trwające

Popular Action web novel: Super Kontroler Energii Pola

Xuanhuan
Wuxia
Sztuki Walki
Akcja
Przygoda
Kontrolowanie pola magnetycznego, latające w niebie i ukrywające się w ziemi! Kontrolowanie pola elektrycznego, przemieniające się w Boga Piorunów! Kontrolowanie pola genetycznego, przemiana odpadków w geniusza! Kontrolowanie pola życia, rządzenie życiem i śmiercią wszystkich klanów! Kontrolowanie pola kosmicznego, oznacza to... kontrolowanie praw natury! To jest historia młodego człowieka, który może kontrolować energię wszystkich pól, który powraca do życia na Ziemi, ponownie przemierzając ścieżkę niewzruszoności, boleśnie przecinając czaszki bogów! Kiedy powrócił na Ziemię, odkrył Że zwoje, które napisał od ręki pewnego dnia, stały się najcenniejszym świętym obiektem w oczach mistrza feng shui. Nudną powieść internetową, którą kiedyś napisał, stała się poruszającą przepowiednią dla przyszłych pokoleń. Jedno cięcie mieczem, które niewinnie wyrzeźbił, kiedy tworzył swoją sztukę walki mieczem, stworzyło dom rodzinny Mistrza Miecza. Nawet stary sosna, pod którą siedział i kontemplował Tao, może odmienić zwyczajnego ptaka w feniksa...
przetłumaczone: 494 / 2524
ostatnio wydane: 5 godzin temu
Popular Action web novel: Szczyt Wojennika z Innego Świata
0
Trwające

Popular Action web novel: Szczyt Wojennika z Innego Świata

Xianxia
Xuanhuan
Sztuki Walki
Akcja
Przygoda
Po przetrwaniu nieskończonej ilości życia i śmierci, przekraczając granice niezliczonych czasoprzestrzeni i dziedzicząc najwyższe tajemnice klanu Yan Huang, zyskał dominację nad innym światem! Jak poradzi sobie z wielkim zadaniem ożywienia swojego klanu? Jak rozwikłać zagadki związane z przeniesieniem i jego pochodzeniem? W nieskończonym głównym wszechświecie, nieskończona ilość starożytnych, potężnych istot upada jedna po drugiej - kto reżyseruje to wszystko? Za pomocą odlewu reinkarnacji i przywołania nieba i ziemi, zobaczmy, jak Cang Ye, obarczony szokującym spiskiem, krok po kroku osiąga szczyt tego obcego świata! W tym tekście mamy następujące klasyfikacje poziomów: Ling Shi i Ling Shi rozumieją tajemnice ciała! Ling Zhu i Ling Zong korzystają z mocy nieba i ziemi! Ling Wang i Ling Huang manipulują prawami! Shen Zun i Shen Jun tworzą własny świat! Święci i Wielcy Cesarze są nieśmiertelne na świecie!
przetłumaczone: 414 / 1274
ostatnio wydane: 5 godzin temu
Popular Action web novel: Król Bóstw Miecza i Szabli
0
Trwające

Popular Action web novel: Król Bóstw Miecza i Szabli

Xuanhuan
Akcja
Legenda nieśmiertelnego króla bóstw, stojącego na nieosiągalnym szczycie, z lodowym mieczem w jednej ręce i ognistą szablą w drugiej!
przetłumaczone: 414 / 1202
ostatnio wydane: 6 godzin temu
Popular Action web novel: Okazuje się, że jestem tak zdolny
0
Trwające

Popular Action web novel: Okazuje się, że jestem tak zdolny

Komedia
Harem
Sztuki Walki
Xuanhuan
Xianxia
Akcja
Li Jiudao przenosi się do świata kulturowego, ale nie ma zdolności do praktykowania i może tylko być zwykłym człowiekiem. Bezradny, musi zaakceptować swoje los. Robi co może: łowi ryby, pisze, maluje. Co nie wie to, że ten kotek, który od czasu do czasu przychodzi prosić o rybę, to w rzeczywistości biały tygrys, dawny demoniczny cesarz. Stary człowiek z białymi włosami, który rywalizuje z nim w kaligrafii, to starożytna potęga. Niesamowicie piękna kobieta, która każdego dnia prosi go o namalowanie jej portretu, to istota niebiańska. Li Jiudao jest zaskoczony. "Czyżby okazało się, że jestem wybitnym człowiekiem?
przetłumaczone: 414 / 1360
ostatnio wydane: 6 godzin temu
Popular Action web novel: Duch Miecza i Miłości
0
Trwające

Popular Action web novel: Duch Miecza i Miłości

Xuanhuan
Sztuki Walki
Akcja
Trzy królestwa nie mają spokoju, są jak dom płonący. Pełne są cierpienia, które napawają strachem. Często doświadczamy bólu związanego z urodzeniem, starością, chorobą i śmiercią, te ognie płoną nieprzerwanie...
przetłumaczone: 334 / 500
ostatnio wydane: 6 godzin temu
Popular Action web novel: Imperatorska Władcza Wysokość
0
Trwające

Popular Action web novel: Imperatorska Władcza Wysokość

Harem
Xuanhuan
Sztuki Walki
Akcja
Gorąca krew walczących, namiętne pokusy pragnienia! Piękne kobiety, status, siła - wszystko to będzie na wyciągnięcie ręki! Jeżeli niebo mnie oszuka, przebiję je! Jeżeli ziemia mnie przygniecie, roztrącę ją! Wielki cesarz nie jest niezwyciężony, ale ja zwyciężam we wszystkim! Wielki cesarz nie jest wszechmocny, ale dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych! Cesarz Yu odrodził się na kontynencie Tianxuan, to fantastyczny świat, to świat, w którym silni są szanowani! Pomimo bycia z rodziny cesarskiej, nie mogę nosić nazwiska cesarza! Gdzie poszli moi rodzice? Jaka szokująca tajemnica skrywa rodzina cesarska? Wyrzucony z domu, wyrzucony z drzwi mistrza, czy wszyscy mnie gardzą? Karę nieba, ogień ziemi, czy niebo i ziemia mnie nienawidzą?
przetłumaczone: 494 / 2432
ostatnio wydane: 6 godzin temu
Popular Action web novel: Buntowniczy Bóg Zła
0
Trwające

Popular Action web novel: Buntowniczy Bóg Zła

Xuanhuan
Akcja
Władając perłą trującą jak niebo, nosząc krew boga zła, kształtując moc przekraczającą naturalne prawa, jeden bóg zła zapanuje nad światem!
przetłumaczone: 494 / 2184
ostatnio wydane: 6 godzin temu
Popular Action web novel: Wieczne Życie
0
Trwające

Popular Action web novel: Wieczne Życie

Xianxia
Xuanhuan
Sztuki Walki
Akcja
Ciało, nadprzyrodzone moce, długowieczność, stanie się niemortalnym, wieczne życie - pięć stopni istnienia. Jak skromne stworzenie może stopniowo otworzyć drzwi do wiecznego życia? Między niebem a ziemią, struktura ciała, tajemnice mocy, swoboda długowieczności, siła bycia niemortalnym, nadzieja na wieczne życie - wszystko jest w tym zawarte. Nieskończona ilość niezwykłych magicznych skarbów, całkiem nowe, odmienne światy, niezwykłe sektory niemortalnych, ludzie, demony, bogowie, niemortalni, królowie, cesarze, ziemskie miłości i nienawiści, zasługi i krzywdy - wszystko znajduje się w 'Wiecznym Życiu'.
przetłumaczone: 454 / 1694
ostatnio wydane: 7 godzin temu
Popular Action web novel: Niegrzeczny: Kto Stanie na Mojej Drodze
0
Trwające

Popular Action web novel: Niegrzeczny: Kto Stanie na Mojej Drodze

Akcja
Slice of Life.genreName
Dwa lata temu, ona była brzydka, a ja byłem męskim bóstwem. Dwa lata później, ona stała się królową szkoły, a ja zdegradowałem do szaraka. Pomimo siedmiu bójk w ciągu trzech dni, nadal dumnie stoję! "Spójrz, mogłem cię chronić wtedy i mogę cię chronić teraz." - powiedział Zuo Fei. Dwa lata później, Zuo Fei rozpoczął swoje gorące legendy!
przetłumaczone: 494 / 2054
ostatnio wydane: 7 godzin temu
Popular Action web novel: Światowe Sekty Daoistyczne
0
Zakończone

Popular Action web novel: Światowe Sekty Daoistyczne

Xianxia
Akcja
Rok ma dwanaście miesięcy, miesiąc trzydzieści dni, dzień sto chwil; jeden miesiąc to trzy tysiące chwil, a dziesięć miesięcy to trzydzieści tysięcy chwil. W domu praktykujesz przez rok, tworząc trzydzieści tysięcy tabletek, na zewnątrz zyskujesz równowartość trzydziestu tysięcy lat. W dużym skali, w ciągu jednego dnia tworzysz trzynaście tysięcy pięćset embrionów, w małym skali, w ciągu dwunastu godzin pokonujesz osiemdziesiąt cztery tysiące mil. Dlatego mówi się o zyskiwaniu małej ilości Yang od Nieba i Ziemi, zbieraniu energii od dwóch kół Słońca i Księżyca, używaniu prawdziwej wody w piecu ołowianym i operowaniu prawdziwym ogniem w kadziutkim piecu z rtęci. Światowe sekty Daoistyczne, piec do produkcji tabletek i amulety. W świecie pełnym cierpienia, powrócić do źródła...
przetłumaczone: 249 / 249
All Chapter Released
Popular Action web novel: Serce Niebios i Sztuki Walki
0
Trwające

Popular Action web novel: Serce Niebios i Sztuki Walki

Akcja
Sztuki Walki
Xuanhuan
Słońce i księżyc naprzemiennie poruszają się, a z nich rodzi się światło; jedynie niebo i ziemia przewyższają słońce i księżyc. Niebiańska esencja jest nasieniem sztuki walki. Tylko ci o czystym rodowodzie mogą połączyć się z tą esencją i stać się wojownikiem. Serce Nieba to klucz do sztuki walki, do najwyższej władzy w świecie. Młody Jiang Feng, mimo mieszanej krwi, posiada niezwykłą moc. Najgłębsza i najbardziej tajemnicza linia krwi pozwala mu połączyć się z jedynym na świecie nasieniem Serca Nieba...
przetłumaczone: 374 / 661
ostatnio wydane: 8 godzin temu