Gatunek

Odkryj Najnowsze Wszystkie Webowe Powieści Gatunku Akcja

Gatunek Akcja, w którym każda strona porywa i trzyma w napięciu. Bohaterowie dążą do realizacji swoich celów, konfrontując się z niezliczonymi przeszkodami, przeciwnikami i adrenalina wylewa się z kartek. To esencja walki, ruchu i intensywności, które przyciągają czytelników szukających ekscytującej rozrywki.

Popular Action web novel: Światowe Sekty Daoistyczne
0
Zakończone

Popular Action web novel: Światowe Sekty Daoistyczne

Xianxia
Akcja
Rok ma dwanaście miesięcy, miesiąc trzydzieści dni, dzień sto chwil; jeden miesiąc to trzy tysiące chwil, a dziesięć miesięcy to trzydzieści tysięcy chwil. W domu praktykujesz przez rok, tworząc trzydzieści tysięcy tabletek, na zewnątrz zyskujesz równowartość trzydziestu tysięcy lat. W dużym skali, w ciągu jednego dnia tworzysz trzynaście tysięcy pięćset embrionów, w małym skali, w ciągu dwunastu godzin pokonujesz osiemdziesiąt cztery tysiące mil. Dlatego mówi się o zyskiwaniu małej ilości Yang od Nieba i Ziemi, zbieraniu energii od dwóch kół Słońca i Księżyca, używaniu prawdziwej wody w piecu ołowianym i operowaniu prawdziwym ogniem w kadziutkim piecu z rtęci. Światowe sekty Daoistyczne, piec do produkcji tabletek i amulety. W świecie pełnym cierpienia, powrócić do źródła...
przetłumaczone: 249 / 249
All Chapter Released
Popular Action web novel: Serce Niebios i Sztuki Walki
0
Trwające

Popular Action web novel: Serce Niebios i Sztuki Walki

Akcja
Sztuki Walki
Xuanhuan
Słońce i księżyc naprzemiennie poruszają się, a z nich rodzi się światło; jedynie niebo i ziemia przewyższają słońce i księżyc. Niebiańska esencja jest nasieniem sztuki walki. Tylko ci o czystym rodowodzie mogą połączyć się z tą esencją i stać się wojownikiem. Serce Nieba to klucz do sztuki walki, do najwyższej władzy w świecie. Młody Jiang Feng, mimo mieszanej krwi, posiada niezwykłą moc. Najgłębsza i najbardziej tajemnicza linia krwi pozwala mu połączyć się z jedynym na świecie nasieniem Serca Nieba...
przetłumaczone: 316 / 661
ostatnio wydane: 29 minut temu
Popular Action web novel: Władca Ciemności
0
Trwające

Popular Action web novel: Władca Ciemności

Xuanhuan
Przygoda
Akcja
Przewracając porządek świata, stwarzając chaos między yin i yang, w niebie i na ziemi, jestem jedynym Władcą Ciemności! Obserwuj, jak zwykły młodzieniec krok po kroku wchodzi na szczyt całego kontynentu, władając chmurami i deszczem, ze śmiechem z pogardą dla całego świata!
przetłumaczone: 316 / 671
ostatnio wydane: 29 minut temu
Popular Action web novel: Miecz Aradu
0
Trwające

Popular Action web novel: Miecz Aradu

Fantastyka
Akcja
Misterium
Rok 1004 w historii Aradu, duchowy szermierz Midi Asrex umiera w trakcie swojej przygody. Jednak, tuż przed zatrzymaniem się jego serca, zamieszkujący jego lewą rękę duch wybucha tajemniczą mocą. Otwierając ponownie oczy, wraca do czasów sprzed dwudziestu lat. W tamtym momencie, wielki pożar lasu Gran nie wybuchł jeszcze, a inwazja imperium Delos nie rozpoczęła się. Wszystko zaczyna się na nowo. Postanawia naprawić wszystkie żale, podążać za swoimi marzeniami i wkroczyć na unikalną ścieżkę silnego wojownika.
przetłumaczone: 316 / 846
ostatnio wydane: godzinę temu
Popular Action web novel: Opowieść o Czarodzieju Laynie
0
Trwające

Popular Action web novel: Opowieść o Czarodzieju Laynie

Akcja
Fantastyka
Wielcy czarodzieje to nie tylko posiadacze potężnej mocy, ale również umieją ją wyraziście kontrolować. Dopiero kiedy jesteś w stanie swobodnie manipulować mocą magii, na przykład rzucając kulę ognia pod swoje stopy, by ranić wroga, nie doznając przy tym żadnej szkody, możemy mówić, że stanąłeś na progu tej sztuki. Ta książka to powieść fantasy z czarodziejem jako głównym bohaterem. Layn, nasz protagonista, jest inteligentny i chętny do nauki. Jako młody chłopiec, pod kierownictwem dwóch tajemniczych mistrzów, począł szlifować zarówno swoje magiczne, jak i bojowe umiejętności. Jako dorosły wyruszył, by zdobywać doświadczenie, początkowo jako najemnik wykonujący zadania. Podczas misji oczyszczenia miasteczka Sheep Horn z plagą bandytów, Layn spotkał drużynę Reisa i dołączył do nich jako ich lider. Następnie wziął udział w królewskim turnieju, gdzie zdobył tytuł mistrza, zdobywając ogromną sławę. Prowadził swój zespół na północ i dołączył do rojalistów, a ostatecznie, dowodząc armią, podbił różne wrogie siły, stając się jednym z największych czarodziejów w historii kontynentu.
przetłumaczone: 436 / 2209
ostatnio wydane: godzinę temu
Popular Action web novel: Szaleńcze Serce
0
Trwające

Popular Action web novel: Szaleńcze Serce

Akcja
Sztuki Walki
Xuanhuan
Nazywam się Yuan Jian Kong, jestem uciekinierem ze środkowej części kraju, uchodźcą przed wojną. Mój ojciec to mistrz sztuk walki, słynny pirat na wielkim oceanie na wschodzie. Jego cios potrafi roztrzaskać granit, jednym kopnięciem może przerwać belkę podtrzymującą dach. Wielu ludzi, dla których bogactwo jest ważniejsze niż życie, zginęło pod jego ostrzem lub zostało wrzuconych na pożarcie rekinom. Jestem jego synem, jednak nie posiadam jego demonicznej mocy. Nie lubię zabijać, ani też nie przepadam za złotem; wolę opierać się o piersi mojej matki, wdychając zapach jej skóry i włosów, słuchając historii o bogach i demonach. Moja matka była niezwykle piękna, mówiło się, że była córką wysoko postawionego urzędnika dworu cesarskiego. Mój ojciec zabił całą jej rodzinę, a ją, mającą zaledwie 17 lat, zabrał na żonę. Dziesięć miesięcy później, przyszedłem na świat. Mój ojciec bardzo ją kochał - matka była mu wierna, a także zapewniła kontynuację rodziny. Podwładni mojego ojca bardzo ją szanowali - była nie tylko piękna, ale i wykształcona, co w tych czasach było prawdziwym luksusem. Dlatego wśród piratów, była traktowana niemal jak bóstwo. Nauczyła mnie pism świętych, pokazała mi różnicę między szlachetnym a nikczemnym, między naszą kulturą a barbarzyńcami, między człowiekiem a bestią; nauczyła mnie zasad: lojalność wobec władcy, posłuszeństwo wobec ojca, szacunek dla żony. To wszystko są nauki wielkich mędrców. Matka powiedziała mi: Niebo się nie zmienia, zasady również nie zmienią się, to, co mówią święci, jest niezmienne. "Więc skoro ojciec uprowadził matkę, to ona zgodziła się na małżeństwo; a skoro ojciec chce, abym został piratem, powinienem uczyć się mordować?" Myślę sobie, że choć mędrcy są mądrzejsi od ojca, nie muszę brać wszystkiego, co mówią, za pewnik; szczególnie jeśli to nie jest mi potrzebne.
przetłumaczone: 302 / 534
ostatnio wydane: godzinę temu
Popular Action web novel: Starożytne Techniki Wzmacniania Ciała
0
Trwające

Popular Action web novel: Starożytne Techniki Wzmacniania Ciała

Xuanhuan
Wuxia
Sztuki Walki
Przygoda
Akcja
Człowiek, który posiada starożytne techniki wzmacniania ciała i zestaw dodatkowych metod pielęgnacji zdrowia, przenosi się do kontynentu Jiuzhou. Czy jest w stanie stanąć na szczycie tego świata? Dwanaście portretów pięknych kobiet reprezentuje dwanaście najbardziej oczarowujących kobiet na tym świecie! Zabieram Cię do świata pełnego pięknych kobiet! Narodowe piękności, niespotykane urody, elegancja, czystość, gracja, dostojność, niepowtarzalny blask! W świecie alchemii, istnieją takie cudowne eliksiry jak Pięciogłowy Smok, Elixir Młodości, Złoty Jadeit, Piękna jak Skorpion... a także legendarny Elixir Wskrzeszenia i Buddyjski Księżycowy Kamień - czy te cuda naprawdę istnieją? Nieoczekiwanie otrzymuje jadeit Yin i Yang. Niespodziewanie skrywa on w sobie cały wszechświat, a purpurowy krajobraz wewnątrz może przyspieszyć wzrost roślin leczniczych nawet sto razy. Tysiącletnie zioła potrzebują tylko dziesięciu lat, by urosnąć!
przetłumaczone: 436 / 2492
ostatnio wydane: 2 godziny temu
Popular Action web novel: Wędrowiec Cyfrowy
0
Trwające

Popular Action web novel: Wędrowiec Cyfrowy

Xuanhuan
Science-Fiction
Akcja
Utalentowany młodzieniec zostaje okradziony w grze, co pozbawia go swobody; może tylko doskonalić swoje umiejętności wewnętrzne. Po trzech latach ciężkiego treningu, zyskuje zdolność wewnętrznego spojrzenia, tworząc najwyższy poziom umiejętności wewnętrznych, przełamuje swoje kajdany, dokonuje krwawej zemsty na wrogim gangu. Na największym turnieju sztuk walki, dominuje na szczycie.
przetłumaczone: 309 / 572
ostatnio wydane: 2 godziny temu
Popular Action web novel: Niepokonany Władca Innego Świata
0
Trwające

Popular Action web novel: Niepokonany Władca Innego Świata

Xuanhuan
Akcja
Załóżmy, że posiadasz parę oczu, które mogą kontrolować innych. Wtedy możesz zapanować nad światem i stać się niepokonanym władcą!
przetłumaczone: 276 / 467
ostatnio wydane: 2 godziny temu
Popular Action web novel: Zbieram fragmenty w PUBG
0
Trwające

Popular Action web novel: Zbieram fragmenty w PUBG

Komedia
Akcja
Science-Fiction
Jiang Siming nagle odkrywa, że gra w PUBG, w którą gra, różni się od innych! Może odnaleźć różnokolorowe fragmenty w grze, które po złożeniu mogą przekształcić się w umiejętności, atrybuty, talenty, pieniądze, antyki, a nawet eliksiry i techniki walki, oraz wiele innych niezwykłych skarbów! Dzięki nieustannemu zbieraniu fragmentów w grze, Jiang Siming dokonał zwrotu akcji w swoim życiu, dorobił się fortuny! "Musimy uciekać przed trucizną! Jiang Siming!" "Oh, poczekaj, najpierw muszę po coś pójść na drugi koniec morza!" "Zostalem zaatakowany, nie zamierzasz mi pomóc, Jiang Siming?" "Trzymaj się, idę szukać czegoś, zaraz wracam!" "Jak szybko?" "Wrócę, gdy tylko zmienię mapę.
przetłumaczone: 436 / 2788
ostatnio wydane: 2 godziny temu
Popular Action web novel: Wieczny Wojownik
0
Trwające

Popular Action web novel: Wieczny Wojownik

Xuanhuan
Akcja
Xiao Yi, były międzynarodowy najemnik z XXI wieku, nieoczekiwanie przenosi się przez czas, stając się niewartym Xiao, który trenuje sztuki walki, ale bez skutku. Codziennie bitwa? Brakuje mu zdolności? Dzięki systemowi zemsty, to wszystko nie stanowi problemu. Ci, którzy przeszkadzają mi, giną!!!
przetłumaczone: 356 / 1061
ostatnio wydane: 3 godziny temu
Popular Action web novel: Inny Rycerz
0
Trwające

Popular Action web novel: Inny Rycerz

Sztuki Walki
Akcja
Slice of Life.genreName
Co by się stało, gdybyś zjadł smoka? Nikt tego nie wie. Dzikie bestie reprezentujące zło są spętane przez dobre serca, a dobro i zło przestają być czyste, pozostaje jedynie wieczne serce dziecka. Co przyniesie przyszłość? Jakie jeszcze niespodzianki czekają? Najprawdziwsze marzenia zwykłych ludzi, które odgrywają się w wielkim mieście...
przetłumaczone: 255 / 286
ostatnio wydane: 3 godziny temu
Popular Action web novel: Gra Desperacji
0
Trwające

Popular Action web novel: Gra Desperacji

Horror
Dramat
Przygoda
Akcja
W grupie na WeChat, bogaty członek rozdaje czerwone koperty, żądając od szczęściarza, aby zagrał z nim w grę. Wygląda na to, że chce, aby piękność z klasy coś zrobiła...
przetłumaczone: 356 / 1153
ostatnio wydane: 3 godziny temu
Popular Action web novel: Droga Rycerza
0
Trwające

Popular Action web novel: Droga Rycerza

Xianxia
Akcja
Przygoda
Chcesz stąpać ścieżką nieśmiertelnego? Zacznij od drogi człowieka. Kto powiedział, że dążenie do nieśmiertelności wymaga mordowania i grabienia skarbów dla zysku? To jest droga demonów i złodziei, a nie rycerzy. Jeśli człowiek porzuci swoje dobro jako człowiek, to jaką ścieżkę powinien podążać? Czym stanie się nieśmiertelny? Rycerz używa swojej siły, aby złamać zakazy, podczas gdy rycerz nieśmiertelny używa swej siły, aby złamać prawa natury. Jeśli prawa natury są stronnicze, a dobro i zło nie są nagradzane, to na pewno je zmienię.
przetłumaczone: 276 / 402
ostatnio wydane: 4 godziny temu
Popular Action web novel: Liga Walki Ręcznej
0
Trwające

Popular Action web novel: Liga Walki Ręcznej

Science-Fiction
Akcja
Sztuki Walki
Misterium
Wiele lat temu, wróżbita przepowiedział mu śmierć na małej, nieznanym wyspie, gdzie jego ciało rozłoży się pod wpływem fal. Jednak po wielu latach, nie umarł. Zyskał nawet pseudonim "Czarny Skorpion Cesarz", chociaż nie jest żadnym monarchą, jest po prostu bardzo znany. Niektórzy ludzie są urodzeni z silnym przeznaczeniem, a on jest jednym z nich, na tyle silnym, że może to budzić strach... Dziewięć frakcji, dziewięćdziesiąt dziewięć zawodów walki! Fantazja, styl parowozami! Piraci, umarlaki, skarby! Ludzie stworzeni sztucznie, parostatki, strzelcy! Kiedy odrzucił swoje rodzinne pustynne życie jako bandyta, wywołało to wielką zmianę epoki!
przetłumaczone: 262 / 315
ostatnio wydane: 13 godzin temu
Popular Action web novel: Nieśmiertelna Zielona Lilia
0
Trwające

Popular Action web novel: Nieśmiertelna Zielona Lilia

Xianxia
Xuanhuan
Sztuki Walki
Akcja
Po tysiącu lat snu, obudziła się, aby ponownie chronić świat. Kiedy dziewiąty dźwięk dzwonu rozchodzi się po całym kraju, Zielona Lilia rodzi się w harmonii z tym dźwiękiem. Czy obudzony ze snu Shen Qingyun będzie w stanie odnowić dawne świetności...
przetłumaczone: 316 / 831
ostatnio wydane: 13 godzin temu
Popular Action web novel: Tak czy inaczej, jestem osobą o supermocach
0
Trwające

Popular Action web novel: Tak czy inaczej, jestem osobą o supermocach

Przygoda
Horror
Nadprzyrodzony
Misterium
Akcja
Komedia
Niestety! Wciągnięto mnie w super niebezpieczną grę śmierci, co teraz robić? Nie ma problemu, tak czy inaczej, jestem osobą o supermocach.
przetłumaczone: 262 / 344
ostatnio wydane: 13 godzin temu
Popular Action web novel: Święty
0
Trwające

Popular Action web novel: Święty

Fantastyka
Akcja
Misterium
Miasto pełne chciwości, intrigi pełne obżarstwa, aroganckie rodziny, brutalne gangi, prokurator reprezentujący sprawiedliwość... Czy to strzeże prawości, idzie drogą pełną cierni, czy też spada w wieczną ciemność? On budzi się z zamroczonego snu. On jest teraz ożywionym trupem.
przetłumaczone: 262 / 334
ostatnio wydane: 14 godzin temu
Popular Action web novel: Marvel: Jestem ciałem ze stali!
0
Trwające

Popular Action web novel: Marvel: Jestem ciałem ze stali!

Przygoda
Komedia
Science-Fiction
Akcja
Jestem ubrany w Marvela, od razu jestem Supermanem - ciałem ze stali! Rozwijam swoją supermoc od Supermana - ciała ze stali, do srebrnego Supermana, aż po złotego Supermana. Jestem niepokonany, zaczynając od Iron Mana, biję wszystkich aż do momentu, kiedy młody dziennikarz z drużyny bogów zostaje otoczony przez perwersów. Lin Feng: Cofnijcie się, ja to załatwię! Clark staje się zły? Lin Feng: Pozwól mi go obudzić! Iron Man zamierza pstryknąć palcami? Lin Feng: Poczekaj, ja to zrobię! Twoja dziewczyna ma rodzić? Lin Feng: Poczekaj... lepiej niech ona to zrobi.
przetłumaczone: 316 / 786
ostatnio wydane: 14 godzin temu
Popular Action web novel: Niezwyciężony Bóg Wojny
0
Trwające

Popular Action web novel: Niezwyciężony Bóg Wojny

Xuanhuan
Akcja
Przygoda
Chłopcy, powinni się spocić pod słońcem! Chłopcy, powinni nieustannie walczyć, a potem zwyciężać! Nieskończona podróż po niebiańskiej drodze, nieskończona wyprawa, świadkowie młodzieńczego entuzjazmu i legendy! Ambicje w sercu, gorąca krew płonie! Zawsze młody, Niezwyciężony Bóg Wojny!
przetłumaczone: 316 / 944
ostatnio wydane: 14 godzin temu