O Nas

Witamy na Powieści Web, cenionym repozytorium powieści internetowych z pasją dzielonych przez naszą oddaną społeczność fanów. Nasz starannie dobrany wybór obejmuje opowieści i narracje hojnie przekazywane przez wielbicieli z każdego zakątka świata.

Z gorącym apelem zwracamy się do naszych współtwórców, aby upewnili się, że mają wymagane prawa do udostępniania swoich treści. Przed przesłaniem prosimy upewnić się, że posiadasz niezbędne pozwolenia na przedstawioną powieść. Nienaruszalność materiału chronionego prawem autorskim jest dla nas niezwykle ważna. Jeśli uważasz, że jakakolwiek treść narusza Twoje prawa autorskie, prosimy o dostarczenie niezbędnych dowodów i bezpośredni kontakt z nami pod adresem randallrock@proton.me. Jesteśmy zobowiązani do szybkiego i starannego rozpatrywania wszelkich zastrzeżeń.

Dzięki naszemu niezłomnemu zaangażowaniu w rozwijanie żywej społeczności czytelników i pisarzy zapewniamy, że każda powieść na naszej platformie pozostaje bezpłatna dla naszych czytelników. Kontynuuj przesyłanie swoich arcydzieł na nasz adres e-mail i razem doceniajmy świat powieści internetowych.

Dziękujemy za powierzenie nam Twoich prac i za bycie nieodłączną częścią naszej literackiej podróży.